09 жовтня 2023, 18:14

В Овідіопольському районному суді Одеської області відкрили кабінет медіацїї

Овідіопольський районний суд Одеської області

9 жовтня 2023 року в Овідіопольському районному суді Одеської області відкрився кабінет медіацїї. Кабінет медіації працюватиме в рамках співпраці суду з Громадською організацією "Українська академія медіації", яка забезпечуватиме доступ громадян до медіації на безкоштовних засадах.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Судді ВС розповіли про запобігання проявам неповаги до суду та використання інформаційних технологій у судочинстві"

Про це повідомляє Овідіопольський районний суд Одеської області.

Профільний закон визначає медіацію як позасудову добровільну, конфіденційну та структуровану процедуру, під час якої сторони за допомогою одного або декількох медіаторів намагаються запобігти виникненню або врегулювати конфлікт (спір) шляхом переговорів.

"Іншими словами, медіація - це структурований процес перемовин між сторонами, що відбувається за допомогою особи, яка пройшла відповідну підготовку - медіатора. Добровільність процедури означає, що сторони можуть вступити у процедуру медіації чи завершити її з власного бажання і не можуть бути примушені до цього. Медіація є також конфіденційною процедурою. На відміну від принципу гласності судового процесу, медіація не передбачає розголошення інформації, яка стала відома під час підготовки до неї та її проведення. Відповідно, медіатор є нейтральним, незалежним і неупередженим", - наголосили у суді.

В кабінеті медіації відвідувачі суду зможуть безкоштовно:

  • отримати інформацію про процедуру медіації;
  • отримати консультацію щодо можливості вирішення наявного спору за допомогою медіації;
  • взяти участь у процедурі медіації.

Кабінет працюватиме в приміщенні суду, кабінет медіатора буде працювати за попередньою домовленістю за номером телефону 067 949 19 31.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати