05 червня 2025, 11:05

Україну обрано до складу Економічної і Соціальної Ради ООН на 2026-2028 роки

Пресслужба МЗС України

У МЗС України повідомили, що Україну в першому турі було обрано до складу Економічної і Соціальної Ради ООН на 2026-2028 роки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Міжнародний суд ООН визнав острови у Гвінейській затоці територією Екваторіальної Гвінеї".

"Висловлюємо щиру подяку державам-членам ООН за довіру та підтримку кандидатури України під час першого туру виборів до Економічної і Соціальної Ради ООН (ЕКОСОР) на період 2026–2028 років. Для України, яка щодня бореться за свободу, гідність та справедливість, це честь і водночас відповідальність – стати частиною одного з головних органів ООН, що формує глобальну політику у сферах економічного розвитку, соціального прогресу, захисту прав людини, гуманітарного реагування та досягнення Цілей сталого розвитку", – йдеться в повідомленні.

Поряд з Україною, членом ЕКОСОР від Східноєвропейської регіональної групи (СЄРГ) у першому турі стала Хорватія.

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга подякував державам-членам за підтримку: "Україна буде активно, конструктивно та в дусі партнерства брати участь у досягненні Цілей сталого розвитку, сприяти солідарності та побудові більш інклюзивного, справедливого та стійкого світу для всіх. Вітаємо всі обрані держави-члени, які підтримують Статут ООН та відкидають будь-які спроби підірвати міжнародне право. Ми з нетерпінням чекаємо на тісну співпрацю для підтримки спільних цінностей та досягнення відчутного прогресу".

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати