21 травня 2021, 10:43

В ОАСК оскаржують результати відбору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва зареєстрував позов та заяву про його забезпечення до Конкурсної комісії із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України. Позивач - Олег Веремієнко, третя особа – Президент України Володимир Зеленський.  


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "До ОАСК надійшов позов щодо звільнення члена ЦВК"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Позивач просить суд скасувати рішення про відібрання кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України, прийнятого Конкурсною комісією за результатами конкурсу, та на підставі якого на сайті Офісу Президента України було оприлюднено список відібраних кандидатів. Серед інших вимог позову – визнати протиправною відмову Конкурсної комісії у задоволенні заяв Олега Веремієнка про відкладення співбесіди з ним в рамках конкурсу із добору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України.

Крім того, в межах заяви про забезпечення позову позивач просить суд зупинити дію оскаржуваного рішення Конкурсної комісії та заборонити Міністерству закордонних справ України вносити до Ради Європи список кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України за результатами конкурсу.  

Наразі суд вирішує питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження у справі.

Нагадаємо, конкурсна комісія із добору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ обрала трьох кандидатів для подання до Ради Європи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати