13 січня 2022, 15:44

В ОАСК оскаржують деякі вимоги підвищення кваліфікації адвокатів

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва зареєстрував позов до Національної асоціації адвокатів України в особі Ради адвокатів України. Позивач оскаржує деякі пункти Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України, затвердженого рішенням РАУ від 03.07.2021 р. №63.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржують окремі пункти Положення про помічника адвоката"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Зокрема, серед вимог позову – визнати протиправними наступні вимоги до підвищення кваліфікації:

  • адвокати, до досягнення ними 3-х річного адвокатського стажу зобов’язані пройти Модульну програму «Молодий адвокат», яку розробляє та реалізовує Вища школа адвокатури НААУ;
  • адвокати, які набули статусу адвоката, протягом перших трьох років своєї адвокатської діяльності зобов’язані підвищити свій професійний рівень на рівні 48 годин з яких не менше 16 годин – щороку. У разі отримання свідоцтва на право заняття адвокатською діяльністю у другому півріччі відповідного року, такий адвокат має право отримати меншу кількість балів у першому році отримання свідоцтва, за умови, що загальна кількість балів за 3 роки становитиме не менше 48 годин;
  • всі адвокати, за виключенням адвокатів, зазначених у попередньому пункті, зобов’язані підвищувати кваліфікацію адвоката на рівні 10 годин на рік (10 залікових балів).

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження у справі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати