31 березня 2021, 13:00

В Києві працює 71 пункт тестування на COVID-19

Прес-служба КМДА

Київ залишається лідером за рівнем тестування на COVID-19 в Україні. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада погодила виплату матеріальної допомоги підприємцям під час локдауну"

«Хочу зазначити, що Київ залишається лідером за рівнем тестування на COVID-19. Сьогодні цей показник у столиці – понад 660 тестів на 100 тисяч населення. Ми зробили все можливе, щоб спростити процедуру тестування», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що у столиці, за направленням лікаря, тест можна здати в 71 пункті тестування. Такі пункти створені в амбулаторних комунальних закладах столиці.

«Підкреслю: тест за направленням лікаря – безкоштовний! Ознайомитися з переліком пунктів тестування можна на сайті КМДА. Також медичні бригади продовжують забирати біоматеріал для тестування на COVID-19 у пацієнтів вдома. Зокрема, у людей з інвалідністю та осіб похилого віку. Тільки минулого тижня медики виїжджали до майже 3 тисяч пацієнтів», – повідомив Віталій Кличко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати