19 січня 2021, 10:25

В Англії запустять юридичні подкасти для дітей

Kids Law — це нова серія подкастів проєкту Next 100 Years, яка відповідає на запитання дітей про те, як діє закон та як він впливає на них у процесі дорослішання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як зробити молодих юристів щасливими".

Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.

Ведуча подкасту — дев’ятирічна Альма Констанс, дочка засновниці проєкту Next 100 Years та адвоката компанії Дани Денис-Сміт та Люсінди Акленд, співавторки журналу First: 100 Years of Women in Law та ведучої перших подкастів проєкту. Альма вирішила зробити подкаст, коли виявила, що ось-ось досягне віку кримінальної відповідальності за певні злочини (10 років) і нічого не знає про те, що це означає на практиці. Тому виникла така ідея.

Леді Хейл, яка була безпосереднім президентом Верховного суду і про яку вже говорили у дитячих юридичних книжках, зніметься у першому епізоді нового юридичного подкасту для дітей. Гостем наступного місяця стане директор державного обвинувачення Макс Хілл.

Можливо, у цій серії подкастів виступить і лорд-канцлер, міністр юстиції Великобританії Роберт Бакленд. Він вже мав досвід роз'яснення закону дітям, адже 4 роки тому, будучи генеральним адвокатом, відвідав початкову школу в Йоркширі, щоб обговорити, чи винна Маша з казки "Три ведмеді" у крадіжці каші, пошкодженні майна та проникненні у житло.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати