09 лютого 2023, 10:55

USAID розгляне можливість підтримки малого й середнього бізнесу в Україні в розмірі 100 млн доларів

Урядовий портал

Питання швидкого відновлення та фінансової підтримки України обговорили Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Перша заступниця Адміністратора Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Ізобель Колмен.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд видасть у 2023 році понад 7000 мікрогрантів на старт і розвиток малого бізнесу в межах проєкту єРобота"

Про це повідомляє Урядовий портал.

Денис Шмигаль розповів про пріоритети швидкого відновлення в Україні: відбудова енергетичної інфраструктури, житла, гуманітарне розмінування, відновлення критичної та соціальної інфраструктури, а також допомога приватному сектору.

Прем’єр-міністр подякував за передачу Україні газотурбінної станції General Electric потужністю 25 МВт і висловив сподівання на отримання додаткових установок, які допоможуть забезпечити стабільність роботи критичної інфраструктури України.

Денис Шмигаль також закликав USAID долучитися до програм підтримки українських підприємців.

Як повідомили представники Агентства США з міжнародного розвитку, підтримка малого та середнього бізнесу — перспективний напрямок, і вони розглянуть можливість його фінансування у розмірі до 100 млн дол.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати