30 липня 2020, 15:33

Урядом внесено зміни до Регламенту КМУ

Урядовий портал

29 липня на черговому засіданні Кабінету Міністрів України були прийняті зміни до Проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Регламенту Кабінету Міністрів України". 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін затвердив Положення про Центр професійного розвитку педагогів".

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Це дуже важливий крок задля забезпечення прозорості діяльності Уряду в частині співпраці Кабінету Міністрів України з Верховною Радою України та її органами, покращення координації роботи Уряду та Парламенту. Ці зміни стосуються впровадження сучасних електронних форм взаємодії та створення ефективної інформаційної комунікації між учасниками законодавчого процесу в рамках подальшого забезпечення прозорості діяльності Уряду", - зазначив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

Зазначається, що незабаром на Урядовому порталі з’явиться можливість ознайомитися з наявними висновками Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади до зареєстрованих у Верховній Раді України законопроектів. Окрім цього на порталі будуть представлені висновки Міністерства фінансів України щодо впливу законопроектів на показники бюджету.

Нагадаємо, Уряд схвалив Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2021-2023 роки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати