13 червня 2020, 9:49

Уряд визначив адмінцентри та затвердив території територіальних громад усіх областей

Урядовий портал

12 червня на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України було визначено адміністративні центри та затверджено території територіальнтх громад усіх областей з доопрацюванням.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна стала членом Програми розширених можливостей НАТО".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що проекти розпоряджень розроблені на основі затверджених Урядом перспективних планів формування територій громад областей, визначають адміністративні центри та затверджують території понад 1470 територіальних громад.

"На підставі цих рішень, Центральна виборча комісія зможе призначити перші місцеві вибори у 2020 році на новій територіальній основі. Також прийняття цих розпоряджень забезпечить формування та функціонування спроможних територіальних громад, та відповідних органів місцевого самоврядування, здатних надавати населенню якісні послуги, створить більш комфортні умови для проживання жителів", - наголосив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Так, проекти розпоряджень Кабінету Міністрів України "Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад" розроблено відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Нагадаємо, Кабмін утворив 129 районів в Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати