15 липня 2020, 17:58

Уряд виділив понад 103 млн грн на оплату праці лікарям-інтернам

Прес-служба МОЗ

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу МОЗ і дозволив виділити відомству 103,655 млн грн, які підуть на оплату праці лікарям-інтернам. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд виділив кошти на підвищення зарплат медикам з 1 вересня".

Про це повідомив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов, зазначає прес-служба МОЗ.

"Важливість та надтерміновість прийняття постанови обумовлена необхідністю забезпечити заклади охорони здоров’я коштами на оплату праці та нарахування на неї лікарів-інтернів з метою успішного зарахування випускників 2020 року до інтернатури, а також продовження проходження інтернатури лікарями-інтернами другого та третього року навчання", - підкреслив Максим Степанов. 

За словами очільника відомства, зараз передбачається, що головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем є Міністерство охорони здоров’я. При цьому розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня будуть визначені структурні підрозділи з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій. Бази стажування отримуватимуть кошти від структурних підрозділів з питань охорони здоров’я.

Нагадаємо, в Україні стартував проект психосоціальної підтримки людей.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати