08 липня 2020, 16:30

Уряд виділив кошти на закупівлю обладнання в прийомні відділення районних лікарень

Урядовий портал

Уряд на засіданні 8 липня прийняв постанову про виділення додаткових коштів з Фонду боротьби з коронавірусом для закупівлі обладнання для приймальних відділень опорних лікарень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КМУ врегулював діяльність незалежних фінансових посередників".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що Міністерство охорони здоров’я та місцева влада визначили ключові точки, що потребують додаткового оснащення. Це медичне обладнання для приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я.

"Звичайно, той рівень обладнання, який є там зараз – це просто неприпустима ситуація. Тому що це ургентні відділення, де рятується життя людей, і там має бути найкраще обладнання. Кошти будуть направлені на закупівлі томографів, ендоскопів, агіографічних систем для кардіології", - зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, проект постанови Кабінету Міністрів передбачає, що сотні наших лікарень по великих містах і невеличких містечках "зможуть отримати сотні приладів для порятунку життя українців. А це і є головне завдання справжньої медичної реформи".

Нагадаємо, Уряд виділив понад 5 млрд грн на медичне обладнання для опорних лікарень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати