16 вересня 2020, 15:26

Уряд України приєднується до Міжнародної коаліції за рівну оплату праці (EPIC)

Прес-служба Мінсоцполітики

Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження, підготовлене Мінсоцполітики, щодо приєднання Уряду України до Міжнародної коаліції за рівну оплату праці, започаткованої на 72-й сесії  Генеральної Асамблеї ООН 18 вересня 2017 року в місті Нью-Йорк (США).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін схвалив електроний ІПН та цифрові копії документів "Дії"".

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Після отримання відповіді від секретаріату Міжнародної коаліції за рівну оплату праці Уряд України стане членом цієї коаліції разом з Конфедерацією роботодавців України, Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, Київським інститутом гендерних досліджень.

Наразі, за оцінкою, наданою в аналітичному огляді Міжнародної організації праці „Україна. Відповідність національного законодавства, політики та практик критеріям взаємодії Міжнародної коаліції за рівну оплату праці (EPIC)ˮ, проведеного у травні 2019 року, Уряд України відповідає семи із одинадцяти визначених критеріїв для вступу до Коаліції.

Приєднання до Коаліції є важливим кроком у виконанні зобов’язання щодо зменшення розриву в оплаті праці жінок і чоловіків, взятого Україною в межах участі в міжнародній ініціативі "Партнерство Біарріц", до якої Україна приєдналася у серпні 2020 року.

Нагадаємо, спрощено процедуру надання документів на отримання одноразової матеріальної допомоги.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати