29 жовтня 2021, 15:45

Уряд схвалив законопроєкт щодо розблокування управління цінними паперами та частками у статутних капіталах

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України схвалив законопроєкт про внесення змін до статті 21 Закону України про АРМА, якими передбачено виключення з відповідної статті положення про необхідність для управителя арештованими акціями та частками у статутних капіталах погоджувати свої дії із власником таких активів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Український ринок поповнився 73 цінними паперами іноземних емітентів"

Про це повідомляє Урядовий портал.

Законопроєкт було розроблено за ініціативою АРМА з метою розблокування повноцінного управління зазначеними активами. Наразі під час здійснення повноважень власника акцій або корпоративних прав у вищих органах управління відповідної юридичної особи відібраний АРМА управитель зобов’язаний погоджувати свої дії з власником вказаних активів, що фактично унеможливлює повноцінне управління такими активами.

«Сьогодні багато важливих активів, які могли б приносити значні доходи державі, фактично позбавлені перспектив повноцінного управління з боку суб’єктів господарювання, котрі не контролюються власниками таких активів або пов’язаними з ними особами. Тому вдосконалення законодавчої бази з цього питання є одним з важливих кроків для підвищення ефективності управління арештованими активами», - пояснив очільник АРМА Дмитро Жоравович.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати