02 квітня 2024, 17:49

Уряд схвалив законопроєкт про будівництво двох енергоблоків Хмельницької АЕС

Пресслужба Міненерго

Кабінет Міністрів України схвалив проєкт Закону України "Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької атомної електричної станції". Наступний етап - його розгляд та схвалення Верховною Радою України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АРМА і "Укрнафта" звернулися до РНБО щодо ситуації з видобутку вуглеводнів на Сахалінському родовищі"

Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

Законопроєктом визначаються місця розміщення енергоблоків, кількість реакторів, їх типи і загальні характеристики, а також загальні вимоги до проектування та будівництва.

"Атомна генерація на сьогодні виробляє більше половини електроенергії в Україні. Будівництво ще двох енергоблоків на майданчику Хмельницької АЕС посилить енергетичну безпеку й незалежність України та матиме позитивні наслідки для економіки країни в цілому", - зазначив Міністр енергетики України Герман Галущенко.

Будівництво двох атомних енергоблоків збільшить виробництво електроенергії на 16 226 млн кВт*год/рік, а відпуск – на 15 415 млн кВт*год/рік.

Реалізація проєкту здійснюватиметься виключно за рахунок коштів АТ "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" із залученням кредитних можливостей, без використання коштів з державного бюджету України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати