29 березня 2023, 12:01

Уряд схвалив указ Зеленського про припинення прикордонного співробітництва України з росією та білоруссю

Пресслужба МВС України

Уряд прийняв проєкт Указу Президента України про припинення прикордонного співробітництва України з росією та білоруссю. Рішення 28 березня ухвалив Кабінет Міністрів України, повідомила пресслужба МВС України.

Читайте також: "Мінсоцполітики створило інструмент, що забезпечує прозорість надання міжнародної допомоги".

Рішення передбачає погодження проєкту Указу Президента України про припинення дії Угоди між Україною і російською федерацією про співробітництво і взаємодію з прикордонних питань та вихід України з Меморандуму про співробітництво в охороні державних кордонів республіки білорусь, російської федерації та України.

Необхідність ухвалення такого рішення на засіданні Кабінету Міністрів доповідав міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко. Він зазначив, що припинення дії міжнародних договорів України відбувається відповідно до положень Віденської конвенції про право міжнародних договорів та Закону України "Про міжнародні договори України" у зв’язку докорінною зміною обставин та систематичним невиконанням російською федерацією та республікою білорусь своїх міжнародних зобов’язань у відносинах з Україною.

"Прийняття такого Указу дозволить українській стороні виконати внутрішньодержавні процедури, необхідні для припинення дії вказаної Угоди та Меморандуму", – підсумував Ігор Клименко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати