29 березня 2023, 10:33

Мінсоцполітики створило інструмент, що забезпечує прозорість надання міжнародної допомоги

Пресслужба Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики України створило зручний цифровий інструмент (далі – дашборд) для використання аналітичної інформації зацікавленими особами. Про це повідомила пресслужба Мінсоцполітики.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Запроваджено експериментальний проєкт надання соцпослуг санаторіями Мінсоцполітики".

Як зазначається, дашборд надає змогу скористатись мультифільтрацією та побачити детальну інформацію по заявах, поданих через платформу єДопомога на отримання виплати від міжнародної організації, а також можна побачити кількісні дані щодо вже отриманої допомоги.

"Створення цього дашборду є важливим кроком у напрямі забезпечення відкритості та прозорості в наданні допомоги від міжнародних організацій. Ми плануємо продовжувати розвивати цей інструмент та додавати до нього нові аналітичні можливості, щоб забезпечити максимальну користь для наших заявників та міжнародних партнерів. Зокрема, планується додавати дані про середній розмір виплат, розподіл заявників за регіонами та інші корисні дані для аналізу та вдосконалення системи надання допомоги. Важливо підкреслити, що створення цього дашборду стало можливим завдяки успішному впровадженню Єдиної інформаційної системи соціальної сфери, що підвищила рівень автоматизації процесів надання соціальних послуг і сприяє більш ефективному контролю за їх розподілом", – сказав заступник міністра соціальної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко.

Завдяки дашборду міжнародні організації зможуть швидше та ефективніше надавати допомогу українцям, які її потребують, адже він надасть організаціям можливість дізнатися, скільки українців певної категорії потребують допомоги, та більш ефективно й раціонально спланувати та направити свою фінансову підтримку особам, які постраждали внаслідок воєнної агресії. Також особи, які подали заяви, мають можливість слідкувати за процесом надання допомоги міжнародними організаціями. 

Окрім цього, дашборд доступний двома мовами – українською та англійською, що дозволить користувачам з різних країн отримувати необхідну інформацію у зручному для них форматі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати