15 січня 2020, 12:26

Уряд призначив новим головою НАЗК Олександра Новікова

Уряд призначив новим головою НАЗК Олександра Новікова, який переміг у відкритому конкурсі на посаду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


17_main

Читайте також: "У НАЗК розповіли, хто такі викривачі корупції".

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

За словами Прем'єр-міністра, перед паном Новіковим стоїть завдання - забезпечити відкритість і прозорість органу та показати конкретні результати знищення корупції. Також серед головних викликів нового очільника відомства - налагодити належну автоматичну перевірку декларацій, підготувати та забезпечити затвердження нової Антикорупційної стратегії. Також пан Новіков стикнеться з організацією захисту викривачів і звітністю політичних партій. Окреме завдання - створення територіальних представництв НАЗК.

"Голова зможе у своїх руках зосередити всі важелі роботи Агентства. Він сам збере собі команду, призначивши трьох заступників. Сам розподілить обов’язки між цими людьми. Наприклад, хтось відповідатиме за декларації, інший - за держфінансування політичних партій, а комусь доведеться працювати над антикорупційною стратегією”, - зазначив юридичний радник Transparency International Ukraine Олександр Калітенко.

У свою чергу голова НАЗК Олександр Новіков наголосив: "Роль НАЗК - унеможливити перебування на держслужбі осіб, які використовують у своїй діяльності корупційні практики й незаконно збагачуються. Головне - це сформувати нульову толерантність на держслужбі до корупційних практик”.

(для перегляду натисніть на зображення)

Що має робити Голова НАЗК

Олександр Новіков має вищу юридичну освіту, працював в органах прокуратури понад 10 років та підтримував державне обвинувачення у справах боротьби з організованою злочинністю та економічними злочинами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати