16 грудня 2019, 10:26

Олександр Новіков - новий голова НАЗК

Transparency International Ukraine

16 грудня 2019 р. Комісія з відбору голови НАЗК оголосила ім’я переможця.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НАЗК роз’яснило порядок подання декларації після звільнення".

Так, ним став прокурор Олександр Новіков, повідомляє Transparency International Ukraine

Наразі він - прокурор Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності ГПУ. Зараз одна з його гучних справ у суді - щодо можливого підроблення результатів Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). 

У 2015 році він був претендентом на посаду Голови/першого заступника Голови САП. Тоді комісія пропонувала призначити Новікова як одного з трьох кандидатів заступником Холодницького. 

"Таке рішення членів Комісії означає, що цей кандидат має найкращі професійний досвід, знання і якості для посади Голови НАЗК серед усіх претендентів, а також відповідає критеріям компетентності та доброчесності, - зазначає юридичний радник ТІ Україна Олександр Калітенко. - Зараз Комісія має внести подання Кабінету Міністрів про призначення кандидата на посаду Голови Національного агентства. Надалі - справа за Кабміном”. 

Нагадаємо, конкурсна комісія обрала 8 фіналістів на посаду голови НАЗК.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати