09 грудня 2020, 16:48

Уряд погодив страхові виплати залученим до боротьби з COVID-19 студентам-медикам та інтернам

Прес-служба Мінсоцполітики

На засіданні Уряду прийнято рішення, яким забезпечено соціальний захист студентам-медикам старших курсів та інтернам у разі залучення їх до боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, державними і комунальними закладами охорони здоров’я.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як ФОП отримати допомогу на дітей: роз'яснення Мінсоцполітики".

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Зазначається, що рішення забезпечить здійснення страхових виплат студентам-медикам та інтернам у разі встановлення їм групи інвалідності, що настала внаслідок захворювання коронавірусною хворобою під час виконання професійних обов’язків, у розмірі не менше ніж 300 розмірів прожиткового мінімуму (не менше ніж 630 000 грн), а також членам сімей таких медиків у разі їх смерті через коронавірусну хворобу в розмірі, що становить 750 прожиткових мінімумів (майже 1,6 млн гривень).

Також уточнено форму документа, що підтверджує встановлення групи інвалідності та ступеня втрати професійної працездатності, який має бути поданий до Фонду соціального страхування України для отримання страхової виплати.

Нагадаємо, в Україні підготували Концепцію держполітики протидії катуванням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати