14 лютого 2024, 13:16

Уряд підтримав створення відкритого коду Дії

Пресслужба Мінцифри

Кабінет Міністрів України підтримав постанову, яка дозволяє відкрити код Дії. Це надасть змогу демонструвати логіку роботи застосунку з даними, повідомила пресслужба Мінцифри.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифри: Дією користується понад 20 мільйонів українців".

"Завдяки такому оновленню в Дії розробники з будь-якого куточка світу зможуть проаналізувати особливості архітектури застосунку та зрозуміти принципи його роботи. А також переглянути документацію та на її основі розробити нові сервіси. Це значно спростить та пришвидшить процес експорту Дії в інші країни.Так Україна покаже партнерам, що, попри війну, продовжує розвиватися та може ділитися власними цифровими продуктами"– йдеться в повідомленні.

Також IT-спільнота зможе долучитися до аналізу коду й пропонувати зміни чи покращення, які розгляне команда розробників Дії.

Як це працюватиме

У міністерстві розповіли, що в межах відкритого коду буде створено тестове середовище з тестовими користувачами. До того ж розробники не матимуть доступу до реєстрів, тож дані українців залишатимуться в повній безпеці.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати