25 січня 2024, 16:02

Мінцифри: Дією користується понад 20 мільйонів українців

Пресслужба Мінцифри

Дія стала попкультурою та посіла важливе місце в життях українців: застосунком користується понад 20 мільйонів громадян. Це кожен другий житель України, повідомила пресслужба Мінцифри.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Дії вдосконалили мапу з Пунктами незламності".

"Дія – це революційний продукт, який не схожий на застосунки інших держав. Він працює швидше як Uber, Booking, Airbnb, PayPal. Ми вже відцифровували та запустили сотні послуг. І зараз Дією користуються 20 мільйонів українців. Ми й надалі прибираємо бюрократію, усуваємо людський фактор, робимо взаємодію з державою простішою. Нашим досвідом цікавляться десятки країн. Але найважливіше, що ми змінили цифрову культуру. Тепер кожен урядовець спочатку думає про запуск онлайн-послуги в Дії, а не офлайн", зазначив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій  міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Як зазначається, Дія кардинально змінила філософію відносин держави та громадян. Завдяки застосунку держава перетворилася на зручний сервіс, з яким кожен може взаємодіяти у кілька кліків, не виходячи з дому. Сьогодні в застосунку 14 цифрових документів та понад 30 електронних послуг, якими мільйони українців щодня користуються в різних життєвих ситуаціях.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати