14 грудня 2023, 12:42

Уряд опрацьовує питання продовження виплат певним категоріям ВПО

Пресслужба Мінреінтеграції

Відбулася нарада за участю представників Мінреінтеграції, Мінсоцполітики, Мінфіну, Мінінфраструктури та Держцентру зайнятості.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Усе про дерегуляцію: Мінекономіки запустило новий сайт реформи"

Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

Захід мав на меті узгодити положення проєкту урядової постанови щодо продовження виплат вразливим категоріям осіб з-поміж внутрішніх переселенців. Цей проєкт був розроблений для підтримки найбільш незахищених категорій ВПО, яким була призначена державна допомога на проживання до 1 серпня 2023 року.

"Питання є дуже актуальним та гострим, оскільки постановою Уряду від 11 липня 2023 року № 709 передбачено припинення виплат частині ВПО з 1 лютого 2024 року", - зазначають у відомстві.

Зокрема, під час наради були розглянуті пропозиції щодо автоматичного продовження виплат ВПО ще на 6 місяців:

• особам, які втратили працездатність, або пенсіонерам із низьким рівнем пенсії;

• особам з інвалідністю або особам, які доглядають за дитиною з інвалідністю;

• дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Також обговорювалися пропозиції щодо продовження виплат допомоги певним особливо вразливим категоріям внутрішніх переселенців після подачі нової заяви.

"Ми маємо підтримувати внутрішніх переселенців. Але до питання продовження виплат ВПО треба підійти виважено. Щоб сфокусувати державну допомогу саме на тих, хто найбільше її потребує", – підкреслила Ірина Верещук.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати