31 травня 2023, 11:43

Уряд надасть 85 млн грн мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу черговим переможцям програми

Пресслужба Мінекономіки України

362 українці отримають від держави мікрогранти на започаткування й розвиток бізнесу за програмою "Власна справа" на 85 млн грн за підсумками сьомої хвилі подачі заяв. З початку 2023 року переможцями програми стали вже 1917 підприємців, а з моменту її старту в липні минулого року – понад 5 тисяч. Про це заявила заступник міністра економіки України Тетяна Бережна, повідомила пресслужба Мінекономіки України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна та Португалія підписали меморандум щодо співпраці в соцсфері".

"За результатами сьомої цього року хвилі подачі заяв на мікрогранти 362 українці визнано переможцями та вони отримають від держави фінансову підтримку на започаткування або розширення свого бізнесу на суму 85 млн грн. Загалом із початку дії програми “Власна справа” можливістю отримати мікрогрант скористались понад 5 тисяч українців, 4300 з них вже отримали кошти на свої проєкти та почали їх реалізовувати. Грантоотримувачам виплачено вже понад 1 млрд гривень. За ці кошти підприємці відкривають нові компанії, нарощують виробництво, а головне - створюють нові робочі місця. Тисячі українців вже отримали роботу на цих підприємствах завдяки програмі мікрогрантів", – сказала Тетяна Бережна. 

Як зазначається, серед отримувачів мікрогрантів сьомої хвилі 53% жінок і 47% чоловіків, 76% переможців мають вищу освіту. Найбільше з них із Львівської (56 осіб), Київської (36 осіб), Рівненської (30 осіб), Вінницької та Івано-Франківської (по 22 особи) областей, а також міста Києва (39 осіб).

У міністерстві сказали, що переважна більшість із цих підприємців планують витратити кошти мікрогранту на придбання обладнання, необхідного для ведення бізнесу. 

Найпопулярнішими сферами, в яких працюватимуть грантоотримувачі, є:

  • оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів 107 осіб;
  • тимчасове розміщування й організація харчування – 60 осіб;
  • переробна промисловість 54 особи.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати