30 травня 2023, 17:04

Україна та Португалія підписали меморандум щодо співпраці в соцсфері

Пресслужба Мінсоцполітики України

29 травня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович та міністерка праці, солідарності та соціального захисту Португалії Ана Мендес Годіньо уклали Меморандум про взаєморозуміння між урядами Португалії та України щодо співпраці у сфері соціальної політики. Про це повідомила пресслужба Мінсоцполітики України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Відновлення планових податкових перевірок: законопроєкт прийнято за основу".

Меморандум передбачає обмін знаннями та досвідом у сферах соціального захисту вразливих груп населення, надання їм соціальної допомоги, в напрямі раннього втручання в дитинство, а також у цілому за реформою системи соціальних дій.

Зокрема, під час зустрічі сторони предметно обговорили напрями, за якими Україна та Португалія тісніше взаємодіятимуть у соціальній сфері, зокрема це стосується соціальної підтримки дітей та людей з інвалідністю.

Ана Мендес Годіньо розповіла, що Португалія працює за "Національним планом гарантій дитини", який має три аспекти. Перший – соціальний трансфер, що надається автоматично дітям, які опинилися в ризику бідності. Другий – робота спеціальних місцевих команд, які контролюють, аби діти були забезпечені всім необхідним. Ці діти та їхні батьки мають пріоритет у доступі до послуг, наприклад підтримку навчання, працевлаштування тощо. Третій аспект – спеціальна програма для дітей, у яких немає батьків, або які перебувають у скрутному становищі.

Крім того, міністерка розповіла про проєкт для людей з інвалідністю, який спрямований на те, щоб на початковому етапі виявити інвалідність та вчасно під'єднати до допомоги необхідного фахівця.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати