26 травня 2020, 17:29

Укрзалізниця не змінюватиме вартість послуг із перевезення вантажів

Прес-служба Міністерства інфраструктури України

АТ "Укрзалізниця" імплементує новий договір на перевезення вантажів без жодних змін у вартості послуг.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Спрощено окремі погоджувальні процедури у сфері ліцензування банків".

Про це повідомив в.о. члена правління АТ "Укрзалізниця" Роман Веприцький, зазначає прес-служба Мінінфраструктури.

"Завдяки спільній роботі з Міністерством інфраструктури України та ринком був визначений та вирішений ряд додаткових питань. Ми відпрацювали всі зауваження ринку. Одним з таких було питання змін у тарифах при введені нового договору. Одразу хочу повідомити, що введення нового договору не позначиться на вартості послуг, що надаються нашим клієнтам", - розповів Роман Веприцький.

Також зазначається, що Укрзалізниця дослухалась до ринку та запровадила порядок звернення клієнтів з приводу змін у договорі.

"Принциповим було питання відсутності можливості оскарження додаткових змін, які вносить АТ "Укрзалізниця". Після проведення консультацій були внесені правки, згідно з якими з’явився порядок звернення клієнтів з приводу будь-яких змін у договорі. Тобто ми готові й надалі опрацьовувати всі пропозиції та зауваження, які будуть у майбутньому озвучуватись стосовного нового договору", - уточнив Роман Веприцький.

Також в.о. члена правління розповів, що Укрзалізниця впроваджує економічні стимули для більш ефективного використання власних вагонів.

"З новим договором ми впровадимо ряд клієнтоорієнтованих заходів, які стануть стимулом для використання вагонів власності Укрзалізниці", - додав Роман Веприцький.

Нагадаємо, міська електричка відновить роботу разом із залізничним транспортом України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати