01 лютого 2021, 11:25

Укрпошта шукає партнера для будівництва автоматизованого сортувального центру в Києві

Прес-служба Мінінфраструктури

«Укрпошта» продовжує виконувати масштабну інвестиційну програму для модернізації існуючої логістичної мережі. Відтак, компанія вже оголосила пошук партнера, з яким буде укладено договір оренди першого сучасного сортувального центру, що знаходитиметься під Києвом.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна ввела санкції проти 13 російських авіаперевізників"

Про це розповів Міністр інфраструктури Владислав Криклій, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

«Починаючи від сьогодні і до 19 лютого компанія збирає пропозиції від підрядників та партнерів, готових збудувати перший за 40 років сучасний автоматизований сортувальний центр для надання ще більш швидких та зручних поштових послуг населенню», - зазначив очільник Міністерства.

За словами Владислава Криклія, реалізація цього проєкту дозволить створити надсучасну логістичну мережу для обробки посилок, скоротить терміни доставки та покращить загальну якість поштових послуг для мільйонів українців. Це, у свою чергу, зможе поліпшити умови для ведення бізнесу в країні та забезпечити необхідну інфраструктуру для подальшого розвитку інтернет-торгівлі.

Головними вимогами до учасників є досвід будівництва великих логістичних центрів, наявність джерел фінансування від 10 млн доларів та власної земельної ділянки площею не менше 8 га зі зручним розташуванням не далі ніж 20 км від Києва.

Більш детально ознайомитися з кваліфікаційними критеріями, проєктом технічного завдання і договору та іншою тендерною документацією можна за посиланням.

Також для швидкого опрацювання пропозицій ринку створено відкритий реєстр питань та відповідей учасників щодо документації та процесу майбутнього тендеру Укрпошти.

Компанії, які бажають взяти участь у закупівлі, можуть отримати додаткову інформацію через e-mail: kovalenko-lv@ukrposhta.ua та Kvashyn-oo@ukrposhta.ua. На цю ж адресу до 19 лютого не пізніше 18 години за київським часом вони мають надіслати свої бюджетні техніко-комерційні пропозиції.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати