11 вересня 2015, 18:28

"Укрпошта" планує розпочати корпоратизацію 11 листопада

Економічна правда

Початок процесу перетворення державного унітарного комерційного підприємства "Укрпошта" в акціонерне товариство запланований на 11 листопада 2015 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це йдеться в наказі Міністерства економічного розвитку і торгівлі № 1108 від 7 вересня 2015 року.

Як зазначається, Міністерство інфраструктури як уповноважений орган управління "Укрпошти" має видати 11 листопада наказ про перетворення підприємства в акціонерне товариство.

"Корпоратизація Укрпошти є одним з ключових інструментів для виведення підприємства на якісно вищий рівень", - відзначає очільник "Укрпошти" Ігор Ткачук.

"Отримання нового юридичного статусу дозволить створити на підприємстві можливості для залучення стратегічних партнерів та значних обсягів інвестицій у високотехнологічні проекти. Корпоратизація стимулюватиме Укрпошту постійно підвищувати свою конкурентоздатність, а отже і якість надання послуг", - сказав він.

Нагадаємо, 17 липня 2015 року Кабінет міністрів розпорядженням №728-р погодив перетворення державного підприємства "Укрпошта" в акціонерне товариство, 100% акцій якого належить державі.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати