31 березня 2021, 18:44

"Укрнафта" оскаржить рішення АМКУ про накладення штрафу за змову на ринку

Укрнафта

В "Укрнафті" відреагували на рішення АМКУ, в якому Комітет ухвалив накласти штрафи на ряд компаній, у т.ч. і "Укрнафту", у загальному розмірі 4,7 млрд грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Вчора Антимонопольний комітет України прийняв рішення про наявність антиконкурентних узгоджених дій на ринку нафтопродуктів, куди з незрозумілих причин віднесли й "Укрнафту". Засідання було організоване з грубими порушеннями регламенту і карантинних обмежень «червоної зони», що діють в Києві. Попри всі обмеження понад 100 представників компаній з усіх регіонів України, включаючи й наших співробітників з незрозумілих причин перебували за зачиненими дверима протягом 9 годин, при такому форматі розгляду їх доводи по суті ніхто не слухав. За цей час представників "Укрнафти" було суворо лімітовано у виступах, надано 5 хвилин для доведення позиції", - йдеться в повідомленні.

В "Укрнафті" впевнені, що прийняте необ'єктивне і упереджене рішення, яке не відображає реальної ситуації, тому компанія має намір оскаржити рішення АМКУ в судовому порядку.

Олег Гез, Голова Правління ПАТ "Укрнафта": "Укрнафта" - найбільша національна нафтовидобувна компанія. На наших АЗС ми реалізуємо українським споживачам нафтопродукти вітчизняного походження за доступними цінами, що особливо важливо в періоди цінової нестабільності. Компанія сумлінно дотримується антиконкурентного законодавства і вважає звинувачення АМКУ безпідставними.

Найчастіше саме наша компанія пропонує найнижчі ціни на нафтопродукти, вироблені з української нафти. Саме наша позиція завжди була стримуючим фактором на українському паливному ринку. Ми думали, що саме в цьому зацікавлені влада та Уряд. Логіка прийнятого рішення викликає щонайменше подив, а формат його поспішного проведення та прийняття з величезною кількістю порушень як за формою, так і по суті розгляду питання на думку багатьох учасників ринку не має прецедентів в історії України. В таких обставинах "Укрнафта" буде послідовно відстоювати правоту своєї позиції і однозначно буде змушена звернутися до суду для оскарження такого рішення АМКУ".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати