01 грудня 2022, 14:46

Українці у Вроцлаві можуть оформити паспортні документи

Державна міграційна служба України

Державна міграційна служба України розширює роботу мережі відокремленого підрозділу ДП «Документ» у Польщі. Тепер українці зможуть оформити паспортні документи, крім Варшави, Кракова та Гданську, ще й у Вроцлаві. Про це повідомили в Державній міграційній службі України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нові правила бронювання військовозобов'язаних: що потрібно знати".

До відкриття стаціонарного центру ДП "Документ" у Вроцлаві працюватиме мобільний комплекс спеціально облаштований мікроавтобус білого кольору із символікою "Паспортний сервіс". Там українці зможуть:

  • отримати закордонний паспорт та ID-картку або одночасно обидва документи;
  • обміняти водійське посвідчення;
  • оформити страхування.

Комплекс працюватиме з понеділка по суботу з 09:00 до 18:00. Оплата послуг здійснюватиметься на місці за допомогою онлайн-сервісу – для цього необхідно мати при собі смартфон та реквізити банківської картки.

У Державній міграційній службі зазначили, що обслуговування громадян здійснюється за попереднім записом і в порядку "живої" черги. Запис до електронної черги проходить на сайті "Паспортного сервісу" і є безоплатним.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати