05 червня 2020, 10:35

Українці отримають системні зміни в системі охорони здоров’я, - Максим Степанов

Прес-служба МОЗ

Міністерство охорони здоров’я готує комплексні зміни до системи охорони здоров’я України, які якісно змінять вітчизняну медицину, а не лише систему її фінансування. При цьому нинішня інформаційна атака на МОЗ – спроба приховати прорахунки у медичній реформі з боку попереднього керівництва відомства.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Опубліковано постанову про послаблення карантину з 5 червня".

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, зазначає прес-служба МОЗ.

"Таке враження, що попереднє керівництво МОЗ займалося не медичною реформою, а медичними експериментами. В нас повинна бути якісна і доступна медицина. Фінансування має відбуватися через НСЗУ, але за чіткими критеріями, які не повинні призводити до знищення української медицини, звільнення лікарів і закриття медичних установ", - наголосив Максим Степанов.

За словами очільника відомства, реформування системи охорони здоров’я України – не вимога міжнародних партнерів, а нагальна потреба, на задоволення якої заслужив український народ.

"Якщо ми говоримо про меморандум з МВФ у медичній частині, то говоримо саме про фінансування. В той же час, всі галузі медицини не можуть фіксуватися за одним і тим самим принципом. Над встановленням зрозумілих тарифів ми і працюємо", - резюмував Міністр Максим Степанов.

Нагадаємо, МОЗ розробляє рекомендації щодо роботи аеропортів під час карантину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати