25 листопада 2022, 16:40

Українці на території держав-членів ЄС можуть користуватися онлайн-інструментом пошуку роботи

Пресслужба Мін'юсту

Випробувальний Фонд талантів ЄС - це онлайн-інструмент пошуку роботи для людей, які рятуються від війни в Україні та шукають роботу в ЄС. Особи, які знаходяться під тимчасовим захистом або мають право працювати відповідно до іншого належного захисту, передбаченого національним законодавством у державі-члені ЄС, можуть зареєструватися на сайті та завантажити свої резюме. Такий профіль стане доступним для понад 4 тис. роботодавців, національних державних служб зайнятості та приватних агентств із працевлаштування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні розробили Рамку фінансових компетентностей дорослого населення"

Участь країн-членів ЄС у проєкті випробувальний Фонд талантів ЄС є добровільною.

Випробувальний Фонд талантів ЄС реалізований через портал пошуку роботи EURES, який об'єднує національні бюро зайнятості, приватні агентства працевлаштування та роботодавців повсюди у ЄС. EURES містить понад 3 мільйони вакансій.

Кандидати також можуть порадитися з консультантами EURES з країн-учасниць проєкту щодо будь-якої допомоги, якої вони потребують. Близько 1 000 консультантів, які працюють в організаціях-членах та партнерських організаціях EURES, надають підтримку до, під час та після процесу добору персоналу.

Деталі за посиланням.

minyust

                          (для перегляду натисність на зображення)

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати