03 квітня 2015, 11:32

Україна не визнає дипломи вузів із окупованих територій – Міносвіти

Радіо Свобода

Дипломи вищих навчальних закладів, які залишаються на окупованій частині території України, не визнає жодна країна світу, також вони вважатимуться недійсними і в Україні. Про це заявив в ефірі Радіо Свобода заступник директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Микола Фоменко.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Нам уже стали надсилати дипломи, які там видають. Цим вони, мабуть, хотіли показати, що вищі навчальні заклади працюють. Утім, це не дипломи, а якісь нотатки слідчого. Зрозуміло, що такі дипломи ні в Україні, ні в Європі не визнаватимуться», – наголосив чиновник.

За його словами, щоб отримати диплом державного зразка, студент мусить перевестися до вишу, розташованого на материковій частині України.

За даними Міністерства освіти і науки, на сьогодні з територій сходу України, підконтрольних угрупованням «ДНР» і «ЛНР», виїхало щонайменше 60% студентів. Дотепер переведення до вишів на звільнених територіях триває. Студенти, які потребують консультацій з цього приводу, можуть телефонувати на консультативну лінію міністерства за номером 096-444-30-86.

Раніше кілька російських вишів спростували заяви представників угруповання «ДНР» про отримання студентами окупованих територій дипломів російського зразка. Зокрема, заперечили видачу своїх дипломів на Донбасі Південний Федеральний університет та Перший Московський медичний державний університет. 

Нагадаємо, Міністерство освіти України заявляло про намір перевести з окупованих територій усі 10 державних вищих навчальних закладів. Зокрема, Донецький національний університет сьогодні функціонує у Вінниці.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати