08 жовтня 2020, 16:58

Україна і Велика Британія підписали угоду про партнерство і торгівлю

Офіційне інтернет-представництво Президента України

У Лондоні Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон підписали ​Угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент підписав закон про продовження мораторію на стягнення за валютною іпотекою".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Глава держави наголосив на виключній важливості цієї Угоди як нової основи для двосторонніх відносин, зокрема в контексті виходу Великої Британії з Європейського Союзу.

Документом запроваджуються відносини стратегічного партнерства та закріплюються основні напрямки співробітництва двох держав.

Враховуючи відсутність між Україною та Великою Британією базового договору про дружбу, співробітництво та партнерство, закріплення загальнополітичних принципів двостороннього співробітництва та партнерства у новій Угоді має стратегічне та практичне значення.

Документ передбачає проведення щорічних засідань Діалогу стратегічного партнерства на високому офіційному або найвищому урядовому рівні з усіх аспектів двосторонньої співпраці. Також передбачено проведення засідань Торговельного комітету, який складатиметься з представників сторін.

Нагадаємо, Президент звільнив Айвараса Абромавичуса з посади очільника Укроборонпрому.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати