21 лютого 2020, 17:13

Укравтодор співпрацюватиме з Cengiz

Урядовий портал

Державне агентство автомобільних доріг України підписало Меморандум про співпрацю з турецькою будівельною компанією Cengiz. Основний напрям взаємодії — розвиток української частини міжнародного транспортного коридору Чорноморського економічного співробітництва, а саме маршруту Нова Каховка — Маріуполь.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Укравтодор розпочинає співробітництво з Bolt".

Про це повідомляє Урядовий портал.

«З 1 березня ми починаємо будівництво по всій країні. В пріоритеті Уряду — покрити Україну якісними дорогами», — сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

У рамках співробітництва йдеться про можливість проведення масштабних ремонтних робіт у трьох областях південного регіону України: Херсонській, Запорізькій та Донецькій. На сьогодні орієнтовна вартість проекту оцінюється в 9,1 млрд грн.

«Меморандум про співпрацю, фактично, повертає нас до питання про оновлення ключової частини дороги M-14», — зазначив Голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Як зазначається компанія Cengiz працює на ринку ще з 1970-х і серед її будівельних кейсів 6 аеропортів (зокрема Міжнародні аеропорти в Стамбулі і Кувейті), 12 дамб, понад 1200 км доріг.

Нагадаємо, Президент підписав закон щодо залучення Укравтодором запозичень під держгарантії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати