31 жовтня 2023, 16:47

Ukraine Facility: Оголошено збір пропозицій для наступного раунду консультацій

Пресслужба Мінекономіки

Громадські організації можуть надати пропозиції щодо заходів Плану, необхідного для реалізації програми Ukraine Facility впродовж 2024-2027 років, заповнивши форму за посиланням до 6 листопада 2023 року. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Власна справа: переможці отримають 2 млрд грн мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу".

Як зазначається, пропозиції будуть розглянуті та обговорюватимуться з представниками громадських організацій у листопаді на спеціальному заході за участю Мінекономіки, профільних міністерств та інших державних органів, які відповідають за підготовку окремих блоків Плану. 

"Це вже другий раунд консультацій із громадськими організаціями. До консультацій щодо підготовки Плану вже долучилися понад 100 громадських організацій та аналітичних центрів, які надали більш як 160 коментарів та пропозицій до плану, частина з яких вже врахована в документі. Для полегшення подання та обробки нових пропозицій, відтепер це відбуватиметься через спеціальну форму. Всі отримані раніше пропозиції також будуть розглянуті, вносити їх повторно до форми не обов’язково"– йдеться в повідомленні.

При поданні пропозиції необхідно зазначити, до якого розділу Плану вона належить, у чому полягає, які державні органи будуть залучені при реалізації, строк виконання, а також пояснити, чому це важливо та який ефект може дати. Також потрібно вказати контактні дані та ЄДРПОУ організації, від якої вноситься пропозиція. 

У міністерстві вказали, що всі надані відповіді буде оброблено та систематизовано. Для обговорення пропозицій у листопаді відбудеться спеціальний захід за участю представників громадських організацій та профільних міністерств, відповідальних за підготовку окремих розділів Плану. Деталі щодо реєстрації, формату та дати проведення заходу буде повідомлено додатково.

Довідково

План для реалізації програми Ukraine Facility складатиметься з чотирьох основних блоків – макроекономічних сценаріїв, базових реформ, економічних реформ, а також опису пріоритетних секторів економіки, які зможуть забезпечити найбільше зростання в наступні роки. 

Підготовка напрацювань Плану відбувається у консультаціях із представниками бізнесу, регіонів, громадських організацій та аналітичних центрів, а також народними депутатами України та представниками Європейської Комісії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати