12 серпня 2020, 18:53

У ВРП обговорили проект положення про ЄСІТС

Прес-служба ВРП

У Вищій раді правосуддя 12 серпня 2020 року відбулося розширене засідання робочої групи з питань опрацювання проекту Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. Обговорювалися проблемні питання впровадження підсистеми "Електронний суд" та способи їх вирішення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП звільнила суддю Гуляйпільського районного суду Запорізької області у відставку".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Як зазначив заступник Голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький, ВРП не може ухвалити рішення про затвердження Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему, допоки не буде підтверджена функціональна здатність системи працювати у нормальному режимі. "Ми запросили всі зацікавлені сторони, щоб вислухати зауваження до роботи підсистеми "Електронний суд"та визначити практичні завдання з покрокового покращення її функцій. Система має бути зручною - як для громадян, так і для адвокатів, прокурорів та інших учасників судового процесу", - наголосив Олексій Маловацький.

Зазначається, що проект Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему розроблено відповідно до вимог Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Господарського процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України, Кримінального процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України "Про виконавче провадження, Закону України "Про доступ до судових рішень" та інших нормативно-правових актів.

Положення визначає порядок функціонування ЄСІТС в судах, ВРП, ВККСУ, ДСА України, їх органах та підрозділах, а також права та обов’язки щодо роботи із системою.

Зокрема, ЄСІТС - це сукупність підсистем, які забезпечують автоматизацію документообігу, розгляду судових справ, складання оперативної та аналітичної звітності, надання інформаційної допомоги суддям, а також процесів, які забезпечують фінансові, майнові, організаційні, кадрові, інформаційно-телекомунікаційні та інші потреби користувачів.

Нагадаємо, ВРП чекає від судів конструктивних пропозицій щодо нормативів навантаження суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати