05 червня 2020, 10:01

У "Відомостях ВРУ" опубліковано закон про гарантії прав медичних та інших працівників

Інформаційне управління Апарату ВРУ

У черговому номері збірника нормативно-правових актів парламентського видавництва опубліковано ряд законів та постанов, прийнятих Верховною Радою України на другій та позачерговій сесіях дев’ятого скликання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада прийняла закон про зміни щодо відрядження суддів".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, у "Відомостях Верховної Ради України" №23 від 5 червня 2020 р. опубліковані закони України:

- "Про внесення змін до статті 39 Закону України “Про захист населення  від інфекційних хвороб” щодо додаткових гарантій прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб, та членів їх сімей". Законом передбачені страхові виплати медичним працівникам державних і комунальних закладів охорони здоров’я у разі встановлення групи інвалідності або смерті внаслідок інфікування коронавірусною хворобою (COVID-19). Закон набув чинності 23 травня 2020 р.;

- "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування акцизного податку", який удосконалює роботу системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (СЕАРПСЕ) та спрощує умови ліцензування для суб’єктів господарювання. Закон набув чинності 29 грудня 2019 р.

Крім цього, опубліковано постанову ВРУ "Про схвалення пропозиції щодо продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", яка містить рекомендацію Раді національної безпеки і оборони України, у зв’язку з триваючою збройною агресією РФ проти України, прийняти рішення про продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) відповідно до рішення РНБО від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" (із наступними змінами), введеного в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 р. №133/2017. Постанова набула чинності 19 травня 2020 р.

У номері також містяться зміни в адміністративно-територіальному  устрої України.

Нагадаємо, у Раді зареєстровано законопроект, який дозволить продавати законсервовані в’язниці.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати