18 червня 2020, 12:51

У процедурах банкрутства не потрібні тимчасові мораторії, - заступник Міністра юстиції

Прес-служба Мін'юсту

Накладення мораторію на процедури банкрутства на період дії карантину, встановленого КМУ з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, та впродовж 90 днів з дня скасування карантину, буде нести негативні наслідки для вітчизняного бізнесу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОАСК просять зобов’язати Мін’юст звернутись до суду щодо припинення діяльності "Центру протидії корупції"".

Про це заявила заступник Міністра юстиції Валерія Коломієцьповідомляє прес-служба Мін'юсту.

Так, вона висловила низку зауважень до Проекту Закону №3322 "Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства (щодо недопущення зловживань у сфері банкрутства на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Зокрема, заступник Міністра юстиції рекомендувала народним депутатам не підтримувати положення законопроекту, яким пропонується тимчасово, на період дії карантину, звільняти арбітражних керуючих від відповідальності за невчинення дій, передбачених цим Кодексом, якщо вони не можуть бути вчинені в умовах карантину. За словами Валерії Коломієць, Кодексом передбачена тільки дисциплінарна відповідальність арбітражного керуючого.

"Як голова Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих мушу сказати, що це дуже невдала ініціатива", - зазначила заступник Міністра.

Нагадаємо, за травень колегія Мін’юсту розглянула більше 500 скарг у сфері держреєстрації.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати