18 вересня 2020, 12:22

У МОН нагадали про неприпустимість політичної агітації в школах

Прес-служба Міністерства освіти і науки України

Міністерство освіти і науки у зв'язку з численними повідомленнями щодо залучення учасників освітнього процесу до акцій окремих політичних партій звернулося з листом до обласних державних адміністрацій, закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти щодо недопущення політичної агітації у закладах освіти.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОН оприлюднило проект умов прийому до вишів у 2021 році".

Про це повідомляє прес-служба МОН.

"Одним з принципів освіти в Україні є її незалежність від політичних партій, громадських і релігійних організацій. Прошу взяти до уваги інформацію щодо недопущення неправомірного використання приміщень закладів освіти для ведення політичної агітації",  йдеться у листі за підписом т.в.о. Міністра Сергія Шкарлета.

Зазначається, що відповідно до статті 31 Закону України "Про освіту" політичні партії (об’єднання) не мають права втручатися в освітню діяльність закладів освіти.

Так, у закладах освіти забороняється зберігання, розміщення, розповсюдження реклами, плакатів, подарунків, стендів, листівок, аудіо- чи відеоматеріалів, інших матеріальних чи нематеріальних об’єктів (крім підручників), які містять:

- найменування чи символіку політичних партій (об’єднань), громадських чи благодійних організацій, назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об’єднань);

- зображення, прізвища, імена та по батькові осіб, які є членами (учасниками) чи засновниками політичних партій (об’єднань), громадських чи благодійних організацій, назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об’єднань);

- зображення, прізвища, імена та по батькові виборних осіб та осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Зазначена заборона не розповсюджується на офіційне листування, реалізацію освітньої програми закладу освіти та у випадках, передбачених виборчим законодавством.

Нагадаємо, МОН розробило стратегічні напрями розвитку інклюзивної освіти до 2030 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати