09 квітня 2020, 12:54

У Мін'юсті розповіли, як працює система БПД в умовах карантину

Прес-служба Мін'юсту

З 23 березня 2020 року і до завершення карантину система БПД призупинила особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги. Правові послуги надаються дистанційно.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мін’юст та Офіс Генпрокурора посилили співробітництво у справах ЄСПЛ".

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

"Тепер працівники системи, за наявності технічної можливості, працюють у віддаленому доступі із застосуванням електронних комунікацій та технологій. Працівники деяких центрів та бюро правової допомоги, як і раніше, працюють в офісах. Це пов’язано з можливістю дістатись до робочого місця пішки, не використовуючи транспорт. В інших центрах та бюро розробили графік і чергують дистанційну роботу та роботу в офісі", - повідомляє заступник Міністра юстиції Валерія Коломієць.

Зазначається, що спілкування та наради з працівниками проводяться за допомогою онлайн-платформ Zoom та Skype, також у роботі використовуються такі інструменти, як Trello та Slack. Це дає змогу оперативно вирішувати питання та виконувати поставлені завдання.

Для надання правової допомоги використовуються усі доступні способи — телефонний зв’язок, офіційні вебсайт та сторінки у соцмережах. Надати необхідні документи можна через спеціально обладнані скриньки для кореспонденції або електронні засоби зв’язку (адреси та електронні пошти місцевих центрів з надання БВПД можна дізнатися на сайті системи БПД).

Також, пані Коломієць звернула увагу на роботу адвокатів: вони, на відміну від своїх колег, продовжують працювати у звичайному режимі. Надання правової допомоги у кримінальному процесі не змінилося.

«Регіональні центри продовжують приймати та обробляти повідомлення про затримання осіб цілодобово за допомогою телефонного, факсимільного зв’язку та електронної пошти. Призначений центром адвокат повинен прибути на місце затримання протягом години з моменту видання йому доручення та надати захист клієнту», - наголосила Валерія Коломієць.

Нагадаємо, у Мін'юсті підтримують ідею не масового вивільнення засуджених.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати