23 січня 2021, 11:02

У Мінекономіки проаналізували стан підготовки пріоритетних для держави інвестиційних проєктів

Прес-служба Мінекономіки

22 січня, у Мінекономіки відбулася міжвідомча нарада під головуванням заступниці Міністра Ірини Новікової щодо обговорення стану підготовки пріоритетних для держави інвестиційних проєктів до 2023 року. У зустрічі також взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, UkraineInvest та Агенції з питань підтримки державно-приватного партнерства.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Продовжено дію міжнародного проєкту щодо удосконалення системи експортного контролю".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

"16 грудня Уряд затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів до 2023 року, а сьогодні вже розпочата робота над підготовкою близько 20 відсотків проєктів. Ця нарада дає змогу нам всім бути на одній хвилі та ефективно скоординувати подальші дії щодо підготовки інвестиційних проєктів", - зазначила заступниця Міністра Ірина Новікова.

Так, наразі вже підготовлено 6 концептуальних записок здійснення державно-приватного партнерства (ДПП) щодо автомобільних доріг. Крім того, ведеться робота по залучення радників до підготовки проєктів ДПП у портовій інфраструктурі та фіналізується концептуальна записка здійснкння ДПП щодо залізничних станцій.

"Ми продовжуємо співпрацювати з міжнародними фінансовими організаціями. Зокрема, сьогодні  відбулась онлайн-зустріч між Мінекономіки, МОЗ України, IFC та Львівською міською радою щодо подальших кроків для запуску майбутніх проєктів ДПП у сфері охорони здоров’я", - додала Ірина Новікова.

Наявність уніфікованого Переліку дозволяє ефективно планувати та використовувати ресурси держави та бізнесу з метою досягнення найкращого результату – надходження інвестицій, наповнення бюджетів, створення робочих місць, соціально-економічного розвитку.

Нагадаємо, Україна підтримала Спільну заяву членів СОТ щодо Всесвітньої продовольчої програми.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати