22 січня 2021, 16:42

Продовжено дію міжнародного проєкту щодо удосконалення системи експортного контролю

Прес-служба Мінекономіки

Завершено формальні процедури для продовження дії міжнародного Проєкту "Надання технічної допомоги з метою посилення системи експортного контролю України та протидії розповсюдженню зброї масового знищення". Цей Проєкт  діє відповідно до Програми з експортного контролю та безпеки кордонів в Україні (EXBS) Посольства США в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна підтримала Спільну заяву членів СОТ щодо Всесвітньої продовольчої програми".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Зазначається, що у рамках Проєкту впродовж 2020 року Мінекономіки та Держекспортконтроль отримали консультативну допомогу при розробленні нової редакції Закону України "Про міжнародні передачі товарів військового призначення та подвійного використання" та рекомендації щодо покращення міжвідомчої координації в сфері експортного контролю.

Так, протягом наступного року буде продовжено роботу за напрямами:

  • удосконалення існуючого законодавства в сфері експортного контролю;
  • вироблення (удосконалення) навчальних методик для покращення системи професійної підготовки держслужбовців у зазначеній сфері;
  • підготовка персоналу з питань застосування процедур експортного контролю;
  • впровадження програм обміну досвідом роботи в сфері експортного контролю.

"Впровадження автоматизації системи експортного контролю у сфері безпеки і оборони – це важлива складова забезпечення виконання наших міжнародних зобов‘язань та один із кроків реформування ОПК. Я дякую нашим стратегічним партнерам за плідну співпрацю і переконана, що наше співробітництво буде активно розвиватись і в подальшому", – прокоментувала Світлана Панаіотіді.

Нагадаємо, Уряд підвищив заробітну плату працівникам бюджетної сфери.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати