01 червня 2020, 17:17

У квітні в Києві винесли постанов про порушення правил паркування на суму понад 2 млн грн

Прес-служба КМДА

У квітні у столиці інспектори з паркування винесли постанов про порушення правил паркування на суму понад 2 млн грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як онлайн оформити заяву на розміщення літніх майданчиків закладів харчування".

Про це заявив мер Києва Віталій Кличкоповідомляє прес-служба КМДА.

"Запровадження чи послаблення карантинних обмежень не скасовує дію законів і правил, зокрема правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів. Більше того, кількість паркомісць, де можна залишити своє авто без порушень, збільшилася, у тому числі у центрі міста. Знайти адреси парковок можна на сайті КП "Київтранспарксервіс", проте Інспекція з паркування продовжує фіксувати численні порушення правил зупинки і стоянки авто, що впливають на безпеку дорожнього руху та трафік. Наприклад, у квітні інспектори з паркування Департаменту транспортної інфраструктури винесли більше 4 тис. постанов про порушення правил паркування на суму понад 2 млн грн", - сказав мер.

За його словами, жодних ексклюзивних умов або поблажок при паркуванні нікому не надають. "І нагадаю, що ігнорування правил паркування коштує недешево. Також підкреслю, що інспектори з паркування не мають права брати готівку в рахунок оплати за паркування", - зазначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, Київ визначив умови, за яких місту доведеться повернутися до карантинних обмежень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати