27 травня 2020, 15:15

Як онлайн оформити заяву на розміщення літніх майданчиків закладів харчування

В Департаменті містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації нагадали, що власники закладів громадського харчування можуть подати заявку на розміщення літніх терас онлайн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Туристичний бізнес у Києві втратив 1 мільярд доларів".

Про процедуру оформлення заяви розповів на своїй сторінці у Facebook заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій.

"Через портал містобудівного кадастру можливо перейти до окремого ресурсу, де можна онлайн оформити заяву щодо розміщення майданчика для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства, а також щодо розміщення об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі біля стаціонарних закладів торгівлі", - розповів він.

Так, процес оформлення заявки наступний:

- на інтерфейсі необхідно знайти спеціальну іконку (навівши курсор, побачите опис - створення заяви щодо розміщення майданчика). Натиснувши на неї, потрібно обрати ділянку на карті та натиснути кнопку "створити заявку";

- після цього необхідно заповнити форму: тут вказуєте тип тимчасової споруди (ТС), адресу, фотографії місця, особисті дані, тощо, а також завантажуєте вказаний у формі перелік документів;

- після надсилання заповненої форми на вашу електронну пошту надійде фрагмент ортофотоплану вашої ділянки. Це потрібно для останнього етапу;

- далі у будь-якому графічному редакторі (можна Paint) потрібно нанести контур майбутнього майданчика на ортофотоплані. Після цього необхідно на сайті у верхньому лівому куті натиснути кнопку "Заява на пайову участь", знайти номер своєї заяви і прикріпити ортофотоплан з контуром.

За словами Юрія Тація, далі заяву можна відправляти.

Нагадаємо, опубліковано регламент підготовки до відновлення освітнього процесу у закладах Києва.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати