28 травня 2020, 15:35

Київ визначив умови, за яких місту доведеться повернутися до карантинних обмежень

Прес-служба КМДА

Якщо кількість хворих на коронавірус буде збільшуватися, міська влада може переглянути послаблення карантину і повернутися до тих чи інших обмежень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Туристичний бізнес у Києві втратив 1 мільярд доларів".

Про це зазначив мер Києва Віталій Кличкоповідомляє прес-служба КМДА.

"Ми поступово послаблюємо обмеження. Спостерігаємо, як в цій ситуації буде розповсюджуватися вірус. Головне, щоб послаблення не призвели до нової хвилі захворюваності.  Якщо кількість хворих на коронавірус буде збільшуватися, в нас є алгоритм дій. Київ визначив умови, за яких місту доведеться повернутися до карантинних обмежень", - зазначив Віталій Кличко.

За його словами, комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про умови, за яких столиця може призупиняти запроваджені послаблення. Це може відбутися в наступній ситуації:

- якщо загальна кількість нових випадків COVID-19 за останніх сім днів становитиме більше, ніж 24 особи на 100 тисяч населення;

- якщо завантаженість ліжок у медзакладах, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком коронавірусу, буде понад 75%.

"Уряд визначив показники, за якими можна запроваджувати послаблення. Ми ж розробили алгоритм, за яким, у разі погіршення епідеміологічної ситуації, місто вживає заходів. І може посилювати обмеження, щоб упередити стрімке розповсюдження вірусу, - підкреслив мер. - Тому ще раз звертаюся до всіх: давайте разом не допустимо повернення до карантину! Давайте дотримуватися правил безпеки - не нехтувати масками, соціальною дистанцією, уважно ставитися до свого здоров’я! Це нескладно і дуже необхідно".

Нагадаємо, опубліковано регламент підготовки до відновлення освітнього процесу у закладах Києва.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати