04 жовтня 2023, 11:29

У Комітеті ВРУ обговорили зобов'язання України щодо посилення самостійності САП

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

3 жовтня під час зустрічі з керівництвом Міжнародного валютного фонду в Україні голова Комітету ВРУ правоохоронної діяльності Сергій Іонушас спільно з профільними заступниками Галиною Михайлюк, Максимом Павлюком та головою підкомітету Владленом Неклюдовим обговорили зобов`язання України щодо посилення самостійності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Про це повідомила пресслужба Апарату ВРУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НАЗК внесло до переліку міжнародних спонсорів війни три найбільші китайські нафто-газові компанії".

Серед іншого, Сергій Іонушас повідомив партнерам про основні напрямки роботи парламентського Комітету, які є важливими елементами на шляху України до членства в ЄС.

"Важливим елементом для будь-якого прогресу є посилення боротьби з корупцією та підвищення ефективності антикорупційних інститутів. Ми й надалі зміцнюватимемо спроможність Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, у тому числі посилюючи її інституційну автономію в межах, визначених Конституцією. З цією метою опрацьовується законодавство, яке: вдосконалить процедури відбору керівника САП та ключових посадових осіб; зміцнить спроможність САП регулювати власну організаційну діяльність; створить механізми щодо дисципліни та підзвітності керівництва САП", зазначив голова Комітету.

Довідково

Наразі в Комітеті опрацьовуються законопроєкти щодо посилення самостійності САП: №10060, №10060-1, №10060-2. Як зазначається, законопроєкти удосконалюють правове регулювання діяльності САП задля забезпечення належної інституційної, операційної та процесуальної автономії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати