13 липня 2015, 14:20

У комітеті ВР проходить парламентський семінар щодо змін до Конституції України

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Парламентський конституційний семінар «Зміни до Конституції України: відносини державної влади та місцевого самоврядування» проходить сьогодні у Києві (вул. Садова, 3а, кім. №416), повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Організаторами семінару є Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив» в рамках Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Під час проведення семінару передбачається обговорити питання організації влади на місцях, а саме відносини між органами державної влади і органами місцевого самоврядування в контексті змін до Конституції України, розроблених Конституційною Комісією та внесених на розгляд Верховної Ради України Президентом України (реєстр. № 2217а від 1.07.2015 р.).

До участі у семінарі запрошуються народні депутати України, представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх провідних асоціацій, неурядових організацій, науковці, експерти.

Початок семінару – о 14:00. Реєстрація учасників - з 13:00.

За додатковою інформацією звертатись за тел.: (044) 531 37 68, +380990048906 та надсилати повідомлення на електронну адресу: info@laboratory.kiev.ua (контактна особа: Тетяна Чернуха). Вхід за картками акредитації.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати