27 березня 2020, 13:22

У Києві збільшили перелік маршрутів наземного громадського транспорту

Прес-служба Київради

Влада столиці розширила перелік маршрутів наземного громадського транспорту, який сьогодні перевозить виключно пасажирів за спецквитками.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Київрада на час карантину працюватиме онлайн".

Про це заявив мер Києва Віталій Кличкозазначає прес-служба Київради.

«Ми проаналізували роботу маршрутів, і внесли корективи. Зокрема збільшили перелік маршрутів громадського транспорту. Відучора розпочав працювати спецiально створений автобусний маршрут № 99-Д від метро «Мінська» – до метро «Нивки» з заїздом до Діагностичного центру. Вкрай важливо, щоб новий маршрут допоміг працівникам декількох медзакладів, зокрема, міської лікарні № 8 та міського Діагностичного Центру, зручно добиратися на роботу і повертатись додому", – підкреслив Віталій Кличко.

Також в кількох опорних лікарнях організований транспорт для підвезення медиків на роботу. З 26 березня курсує тролейбусний маршрут № 25: «Проспект Свободи» – «Станція метро «Почайна», що поліпшить транспорте сполучення з житловим масивом «Виноградар».

Як зазначається, Віталій Кличко черговий раз наголосив, що на період дії обмежувальних заходів громадський транспорт столиці перевозить пасажирів виключно за наявності спецквитків, посвідчення особи та засобів індивідуального захисту. 

«Жодних коштів за отримання спецквитків ні ми, ні підприємство «Київпастранс» не вимагатиме. Наголошую – всі мешканці міста, які отримали ці спецквитки сплачують за проїзд на загальній основі. Як і до запровадження спецквитків», – заявив мер Києва.

Нагадаємо, Київрада опублікувала рекомендації для продуктових магазинів на період карантину.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати