28 квітня 2020, 11:36

У Києві з діагнозом "пневмонія" в лікарнях перебуває понад 400 киян

Прес-служба Київради

За минулу добу з діагнозом "пневмонія" було госпіталізовано 16 киян. Усього з таким діагнозом в столичних лікарнях, у тому числі і в інфекційних відділеннях, лікуються 413 пацієнтів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Київ впроваджує cashless-оплату у транспорті".

Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбургзазначає прес-служба Київради.

Директорка Департаменту нагадала, що зі спалахом коронавірусної інфекції в Києві було вдосконалено надання медичної допомоги хворим на пневмонії як найбільш небезпечного ускладнення COVID-19.

"По-перше, ми окреслити коло медичних закладів, які прийматимуть пацієнтів із запаленням легень. По-друге, відповідним наказом Департаменту зобов’язали керівників медзакладів запровадити обов’язкове ПЛР-тестування для цих людей. Це дало змогу підсилити контроль над лікуванням пацієнтів із пневмоніями, убезпечити хронічних хворих (наприклад, на цукровий діабет, гастроентерологічну патологію) від перебування поряд із людиною, яка потенційно може виявитися інфікованою, та знизити ризик захворювання для лікарів, які наразі використовують підсилені засоби захисту, лікуючи цю категорію хворих", – зазначила Валентина Гінзбург.

Вона повідомила, що позитивний результат на COVID-19 в середньому виявляється у понад 15 відсотків хворих на пневмонію.

У прес-службі зазначили, що за минулу добу, 26 квітня, на COVID-19 захворіло 32 киянина (21 чоловік та 11 жінок). 24 пацієнти госпіталізовані. Одна людина померла.

Так, усього у столичних лікарнях наразі перебувають 207 пацієнтів (у тому числі 4 дитини) з підтвердженим діагнозом COVID-19 та 78 (у тому числі, 6 дітей) – із підозрою на захворювання. 32 хворих – у важкому стані, з них 2 – підключені до апаратів штучної вентиляції легень.

Зазначається, що медики, які працюють у мобільних бригадах, що забирають біоматеріал для аналізу на COVID-19 у пацієнтів удома, за 26 квітня відібрали 160 зразків, а всього з початку роботи – 4708.

Нагадаємо, у Києві запрацював перший в Україні дитячий садок онлайн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати