02 березня 2024, 12:17

У Києві працюють над створенням інституту помічника ветерана

Пресслужба КМДА

29 лютого 2024 року Київрада утворила Комісію з проведення співбесід із кандидатами в помічники ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя у столиці. Про це повідомила пресслужба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Створено робочу групу, яка оновить стратегію розвитку міста Києва".

Це важливий крок на шляху створення в Києві інституту помічника ветерана. Про це повідомив директор Департаменту соціальної та ветеранської політики КМДА Руслан Світлий.

"Новоутворена спеціальна Комісія, відповідно до методичних рекомендацій Міністерства у справах ветеранів, проводитиме співбесіди з кандидатами, оцінюватиме їхні особисті якості та компетенції – для того, щоб надавати нашим ветеранам своєчасну, якісну й ефективну допомогу під час переходу від військової служби до цивільного життя. Наші Захисники та Захисниці під час бойових дій переживають надзвичайно травматичний досвід. Тому наше завдання сьогодні – підтримати ветеранів і створити всі умови, аби вони могли краще адаптуватися до цивільного життя, допомогти їм не втратити віру в себе, не стати новим "втраченим поколінням". І запровадження інституту помічника ветерана має стати одним із засобів такої підтримки", – зазначив він.

Також депутати затвердили положення про цю комісію, відповідно до якого компетенції кандидата в помічники ветерана оцінюватимуть за низкою критеріїв, зокрема враховуватимуть:

  • досвід у сфері роботи "людина – людина", досвід роботи з нормативними та процесуальними документами;
  • мотивацію і стабільність заявника на майбутньому місці роботи помічником ветерана;
  • комунікативні та організаційні навички кандидата;
  • особисті якості та усвідомлення соціального призначення помічника ветерана, що охоплює рівень емпатії, стресостійкості, готовності до суспільного служіння тощо.

Склад комісії затверджує Департамент соціальної та ветеранської політики КМДА.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати